Kiralık Asansör

Firma olarak gelişen ve değişen teknolojik sistemleri hep bir adım önde uyguladık geliştirdik. Kiralık Asansör oldukça çok pratik bir sistemdir. Geçmişten bize kalan sadece annelerin, komşuların ikram ettiği içimizi samimiyetleri kadar ısıtan sıcacık çaylar oldu. Bu teşekkürler bize siz değerli müşterilerimiz tarafından daha da güç verdi.

Asansör Kiralama konusunda hizmet veren firmamız, bu işi kurumsal yapan firmaların başında gelmektedir. Hizmetlerimizi sürekli yenilenen araçlarımızla, sunduğumuz kurumsal hizmetlerle geniş bir alt yapıya sahip olarak sürdürüyoruz.

Özellikle asansörü olmayan çok katlı binalarda kullanılan bu sistem size zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Kiralık asansör 350 kg.’ kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Sistematik olarak iki çeşidi vardır. Sizin taşıma işinizi kolaylaştıracak her sorunuza cevap verebilecek asansör kiralama sistemi firmamız tarafından günün her saati tarafınıza sağlanmaktadır.

Firmamız sağladığı nakliye ev taşımayla sınırlı değildir. Beyaz eşya satıcıları, moloz v.s. malzemeler için, çatı aktarma ve tamirat işleri, kat kaloriferi, mobilya üretimi ve satışı yapan firmalar, cam işleri, klima işleri, reklam işleri, ofis ve büro malzemeleri ve asansör kiralama sistemine ihtiyaç duyan herkes için 24 saat hizmetinizdeyiz.

Bilgi almak için günün her saati arayabilirsiniz. Size güvenli ve kaliteli taşımayı biz sağlıyoruz.